Susidomėjai mūsų veikla, tačiau vis dar svarstai, kodėl verta įsijungti į ATEITININŲ gretas?

Su ateitininkais tu gali būti bendraminčių būryje. Turi visas galimybes išreikšti save, drąsiai išsakyti savo mintis, būti išgirstas (-a) ir sužinoti kitų nuomonę, o taip pat ginti krikščioniškas vertybes tikėjimą, gyvybę, šeimą, laisvę.
Dalyvaudamas (-a) mūsų renginiuose tu praplėsi akiratį, sužinosi daugiau apie katalikų sprendimus gyvenime bei išsiugdysi tris dieviškas daorybes Tikėjimą, Viltį ir Meilę.
Ateitininkų organizacijoje gali išmokti viso to, kas tau svarbu ir įdomu. Tu įgysi įgūdžių, kurie bus naudingi asmeniniame gyvenime, studijose ar ieškant darbo. Suprasi ir išmoksi pristatyti idėjas, įgysi organizacinės patirties, daugiau drąsos bendrauti, užmegzti naujas pažintis, kalbėti su žmonėmis įvairiomis temomis. Prisimink, kad komunikabilumas, iniciatyvumas, noras tobulėti ir ryžtingai veikti šiandien yra ypatingai vertinami. Ateik ir mes pasidalinsime patirtimi ir padėsime įgyvendinti tavo idėjas.
Tau patinka dirbti su komanda, su bendraminčiais, su tais, kurie padeda įgyvendinti tavo šaunius sumanymus? Nori surengti susitikimą? Diskusiją? Renginį? Ateik ir tapk lyderiu savo kuopoje! Ateitininkų organizacija – pati geriausia vieta realizuoti savo sugebėjimus ir sumanymus.
AF – tai organizacija, kurioje gali užmegzti įdomias pažintis.
Kaip tapti nariu sužinosi paspaudęs ČIA.
Filmukas pristatantis ateitininkų org. 1,7 min. (galėtu būti nuoroda į šią nuorodą)